• 8.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG

Visos dienos mokyklos grupės (Gedimino g. 38)  vaikai įdomiai ir turiningai leidžia laisvalaikį po pamokų. Jiems daug džiaugsmo teikia kūrybinių darbelių gaminimas naudojant įvairias priemones ir technikas. 
                                                                                      Mokytoja  Judita Ražanaitė

Visus šiuos mokslo metus daugybė vaikų rankelių, lankančių Visos dienos mokyklos grupę, piešė, karpė, spalvino, klijavo... Ir per šį laikotarpį padarė daug gražių spalvingų darbelių. Tai ir šių metų simbolis - baltoji pelytė, draugiški ir malonūs laiškeliai su širdelėmis savo grupės draugams, spalvingos mūsų abėcėlės raidelės, rudeniniai medžių lapai ir dar daug gražių darbų.

 
Kalėdos - stebuklų metas, kuomet tikime, kad išsipildys mūsų svajonės, troškimai, viltys. Gruodžio 20 d. Girelės g. 41 korpuse veikiančios Visos dienos mokyklos grupės vaikai, pakylėti  šventinės nuotaikos, susirinko prie gražaus kalėdinio vaišių  stalo. Visi kartu dalinosi šiluma, meile ir dėmesiu, linkėjo vieni kitiems ramių ir džiugių švenčių.

Gyvenam nuolat besikeičiančiame pasaulyje, kuriame švietimo sistema - taip pat nuolat kintantis procesas. Nuolat kinta ir pačių moksleivių bei jų tėvų lūkesčiai mokyklos atžvilgiu, todėl mokykla turi gebėti juos tenkinti. Stengiamės kurti patrauklią ir saugią mokyklą, kurioje teikiamas ne tik kokybiškas akademinis ugdymas, bet ir  organizuojamas vaikų užimtumas po pamokų saugioje aplinkoje, užtikrinant jų turiningą poilsį ir užimtumą.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100